Vestervang 1 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Bording - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bording. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Bording er to nye villaer netop blevet sat til salg. En af dem er beliggende på Vestervang 1 og tilbyder 130 m² fordelt på 5 rum. Med en pris på 1.495.000 DKK har denne villa en grund på 730 m² og en månedlig ejerudgift på 1.120 DKK.

En anden mulighed finder vi på Solsortevej 15, hvor en mindre villa på 80 m² er tilgængelig. Boligen har 3 rum og er sat til en pris på 795.000 DKK. Den ligger på en grund på 718 m² med en månedlig ejerudgift på 1.099 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga